Piedāvājums

Strip-plastika

Dejas māksla, kas palīdz sievietei atraisīties, kļūt valdzinošākai, pāšpārliecinātākai un noslēpumainākai. Sajūtu deja ar flirtu un dvēseles brīvību, kas palīdz atklāt savu iekšējo tēlu.

Joga

Prakse, kas ļauj pārveidot un attīrīt ķermeni, prātu,dvēseli un dod lielāku piekļuvi iekšējiem resursiem. Nodarbībās izmantojam elpošanas paņēmienus, fiziskās pozas, relaksācijas, un citas meditācijas metodes,lai veicinātu garīgo un fizisko labsajūtu.

Exotic pole dance

Pats sievišķīgākais un valdzinošākais virziens dejās, kas apvieno gan akrobātiskos, gan strip-plastikas elementus un nostiprina visu sievietes ķermeni.

Pole dance

Deja, kas apvieno sevī sportu un mākslu, tas ir unikāls deju virziens, kas harmoniski apvieno sievietes spēku un sievišķību, to parādot jutekliskos deju elementos.

Pasākumi

Piedāvājam izklaides komplektus un meistarklases gan mazākām, gan lielākām grupām. (Vecmeitu ballītēm, vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām, kooperatīviem pasākumiem)
Cena atkarīga no pasākuma veida, izvēlētā piedāvājuma, un cilvēku skaita.

Izbraukumi un meistarklases

Ja Jums nesanāk atbraukt pie mums,mēs aizbrauksim pie Jums. Piedāvājam fitnesa,stiepšanās vai yogas nodarbības korporatīvajās ballītēs,dārza ballītēs,dzimšanas dienu svinībās,vecmeitu ballītēs. Kā arī novadīsim deju meistarklases Jūsu pilsētā. Cena atkarīga no pasākuma atrašanās vietas.

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes ArtinMotion deju studijā grupu un individuālajām nodarbībām no 10€ līdz 100€ vērtībā.
Iespējams izvēlēties nodarbību skaitu un deju virzienu, vai konkrētu summu.
Vairāk informācijas sazinoties ar mums!